Nápověda:Obsah

Z Prirucky

Nápověda k ovládání

Klávesou F1 (nebo menu: Nápověda-Témata nápovědy) v aplikaci "KS mzdy a personalistika" jste se dostali na Hlavní stranu tohoto portálu:

O-help-1.png


Je to vlastně rozcestník s aktivními odkazy do příruček: Systémová příručka, instalační příručka, příručka KS-portál a uživatelská příručka. Uživatelská příručka je navíc již zde členěna do odkazů (kapitol), které logicky odpovídají členění aplikace. Výběrem některého odkazu se dostanete na další stránku, například:

O-help-3.png


Stránka obvykle začíná obsahem; pokud si některou kapitolu vyberete, stačí kliknout na příslušný název kapitoly v Obsahu a dostanete se přímo do příslušné pasáže.

O-help-2.png

Pokud jste někde uprostřed dlouhého textu, zmizí vám logo firmy KS-program a navigace. Pokud se chcete dostat zpět, můžete například:

  • rolovat rolovátkem po pravé straně směrem nahoru
  • zmáčknout klávesy Ctrl+Home - dostanete se na začátek stránky
  • zmáčknout tlačítko "<" (zpět) v internetovém prohlížeči

Pro návrat na úvodní rozcestník klikněte na navigaci označenou jako "Hlavní strana", nebo ještě rychleji: klikněte na logo KS-program umístěné vlevo nahoře.

V textu mohou být umístěny obrázky. Jsou obvykle zobrazeny v měřítku 1:1, ale mohou být někdy i upraveny pro zobrazení - např. zmenšeny jako obrázek níže.

O-help-4.png


Pokud kliknete na obrázek, zobrazí se jeho skutečná velikost včetně dalších informací:

O-help-5.png

Některé texty mohou být aktivní (odkazy). Kliknutím na podbarvený text dojde k odskoku na příslušný odkaz. O-help-6.png