Změna v p.p.v. (Nastavení)
Změna v p.p.v. (Nastavení)
Upozornění
Kromě nastavení obdobných jako u jiných workflow (kdo v kterém kroku může co měnit) je potřeba zodpovědně stanovit množinu možných měněných údajů (položek). Seznam by měl vzejít z dohody zodpovědných uživatelů (personalisté, mzdáři, atd.).
Nastavení
- Inicializace workflow (Jednorázová funkce 133)
- Nastavení workflow
- Nastavení práv
Nastavení workflow
Inicializací je založeno workflow s určitými položkami. V rámci nastavení lze měnit rozsah položek (přičemž přednost má uživatelské nastavení před inicializačním). Výběr položek je konstantní (pokud byste potřebovali použít položku, která není v seznamu, kontaktujte s tímto dotazem tvůrce aplikace). Viditelnost a editovatelnost položek se nastavuje standardně pro osoby: Adresát, Správce, Vydavatel, Ostatní.
Evidenční položky:
- () - prázdná hodnota (nevyplněno)
- Hidden - skrytá položka
- ReadOnly - jen pro čtení (nebude možno editovat)
Změnové (Pracovní poměr) položky:
- () - prázdná hodnota (nevyplněno)
- Hidden - skrytá položka
- ReadOnly - jen pro čtení (nebude možno editovat)
- Optional - hodnotu bude možno editovat
- Required - hodnota bude vyžadována
Inicializační položky jsou uloženy v programovém skriptu. Uživatelské jsou uloženy v DB: workfl_faze (un_adresat, un_vydav, un_spravce, un_ostatní: aktuální rozměr char(1500)).