NEMPRI25: Porovnání verzí
Z Prirucky
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
''NEMPRI25'' | ''NEMPRI25'' | ||
== Příloha k žádosti o dávku == | |||
* '''Vznik / Trvání / Ukobnčení''' - v případě OSE a DLO je potřeba mít příslušná pole zatržená (tzn. v případě vyplňování ve formuláři je ručně zatrhněte). '''Doporučená kombinace: ''Vznik'' + ''Ukončení'''''. | |||
== Část B - Základní identifikace zaměstnance == | == Část B - Základní identifikace zaměstnance == |
Verze z 29. 1. 2025, 10:21
NEMPRI25
Příloha k žádosti o dávku
- Vznik / Trvání / Ukobnčení - v případě OSE a DLO je potřeba mít příslušná pole zatržená (tzn. v případě vyplňování ve formuláři je ručně zatrhněte). Doporučená kombinace: Vznik + Ukončení.
Část B - Základní identifikace zaměstnance
- Zaměstnán od - aplikace vyplňuje tuto hodnotu jen v případě, že datum ukončení pracovního poměru leží v minulosti (vzhledem k aktuálnímu dni). Důvodem je možnost změny data ukončení v aplikaci, pakliže leží v budoucnu.
Část C
- Důchod - hodnoty se předvyplňují dle hodnot v agendě Evidence zaměstnanců / Osobní údaje
Druh důchodu | Formulář | xml |
11-INVALIDNÍ-1,2 ST. | ||
12-INVALIDNÍ-3.ST. | ||
13-STAROBNÍ |
Část D - Žádost o dávku
- Vztah ošetřované osoby k zaměstnanci (ošetřující osobě)
KOD_RODVZTAH | Název | Platnost od | Platnost do |
PL | Příbuzný v linii přímé (otec, matka, syn, dcera, prarodič, vnuk, vnučka) | 01.01.2025 | |
MA | Manžel/ka pojištěnce | 01.01.2025 | |
RP | Registrovaný/á partner/partnerka | 01.01.2025 | |
SDO | Jiné fyzické osoby ve společné domácnosti | 01.01.2025 | |
SO | Sourozenec pojištěnce (bratr, sestra) | 01.01.2025 | |
TCH | Rodič manžela/manželky nebo registrovaného partnera/partnerky (tchán, tchýně) | 01.01.2025 | |
JIN | Jiný vztah | 01.01.2025 |